Kim jesteśmy

Grupa SEONE

Kim jesteśmy i jak pracujemy?

SEONE to młody zespół ambitnych i kreatywnych osób, których łączy przede wszystkim wspólna pasja do marketingu internetowego. Na co dzień zajmujemy się pozycjonowaniem, tworzeniem oraz edytowaniem stron internetowych. Przeprowadzamy skuteczne audyty i optymalizacje stron opartych głównie na systemach CMS.

Wieloletnie doświadczenie z branży marketingu internetowego sprawiło, że znamy dokładnie psychologię rynku internetowego. Zdobyta wiedza każdego dnia jest poszerzana o nowe doświadczenia, które usprawniają nasze działania.

Pracujemy na profesjonalnych narzędziach, dzięki którym strona Klienta jest coraz wyżej w pozycjach wyszukiwarek takich jak Google. Ponadto zajmujemy się prowadzeniem kampanii marketingowych z zakresu social mediów. Podejmowane działania mają na celu wzmocnienie pozycji strony oraz jej podniesienie w wyszukiwarce Google.

Wspólnie tworzymy zgrany zespół dbający o najwyższą pozycje stron naszych klientów. Prowadzona przez nas działalność cieszy się uznaniem oraz pozytywnymi opiniami zadowolonych zarówno osób chcących wyróżnić się w internecie oraz firm które Nam zaufały.

Naszym celem jest nieustanne zdobywanie wiedzy oraz doświadczenia, które przekłada się na lepsze wyniki pracy. Największą zaletą grupy SEONE jest jej rzetelność i sumienność pracy.